Szkolenia i warsztaty

Dla naszych Klientów przygotowujemy projekty szkoleniowe opracowane na podstawie zidentyfikowanych potrzeb rozwojowych ich organizacji, w oparciu o sprawdzone narzędzia badawcze oraz pogłębione analizy sytuacji wewnętrznej przedsiębiorstwa i otoczenia rynkowego.

Szkolenia

Sigmund Polska to:

 • Wyspecjalizowana kadra – SIGMUND Polska tworzony jest przez zespół praktyków – konsultantów i trenerów o międzynarodowych i korporacyjnych doświadczeniach zawodowych oraz wysokich kwalifikacjach merytorycznych i specjalistycznych.
 • Międzynarodowe know-how – SIGMUND Polska wykorzystuje najlepsze i sprawdzone wzorce szkoleniowo-doradcze oraz wdraża międzynarodowe standardy rozwoju kompetencji zasobów ludzkich przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki lokalnej.
 • Elastyczność oferty – współpracę rozpoczynamy od analizy przedsiębiorstwa i jego potrzeb szkoleniowych, co pozwala nam maksymalnie dostosować program do oczekiwań naszych Klientów.

Zapewniamy aktywne wspieranie klientów w procesie wdrażania pozytywnych zmian poprzez rozwój praktycznych umiejętności i kształtowanie postaw uczestników naszych szkoleń oraz stałe dostosowywanie oferty firmy do potrzeb naszych klientów.

SIGMUND Polska oferuje swoim klientom szkolenia i usługi doradcze w następujących zakresach:

  1. Szkolenia specjalistyczne i zawodowe w poszczególnych obszarach struktur przedsiębiorstw, organizacji i instytucji.
  2. Szkolenia ogólne wspierające rozwój kompetencji indywidualnych.
  3. Szkolenia specjalistyczne w wybranych branżach w formule zamkniętej.
  4. Doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania projektami.
  5. Usługi w zakresie outsourcingu szkoleń.

Warsztaty

Zapraszamy na najbliższe warsztaty otwarte. 

Jak napisać CV?

Kurs e-learning

Kurs e-learning

Te szkolenie jest właśnie dla Ciebie, jeśli: wysyłasz dziesiątki CV, ale nikt się do Ciebie nie odzywa; zastanawiasz się, jak napisać swoje pierwsze CV; nie wiesz, co to są słowa kluczowe; nie wiesz w jaki sposób rekruterzy prowadzą selekcję CV; chcesz zaktualizować swoje CV.
Szczegóły i zgłoszenia

Obserwuj nas

Obserwuj nas na portalach społecznościowych.

Kontakt

Klienci

Z naszych usług skorzystali…